Pánský striptýz, dámský striptýz - striptéři, striptérky, lesbi show, autoerotika, duo strip, Ladys night párty, tanečnice, hostesky, obsluha dívek nahoře bez, Travesti show a další striptýzový program!

strip show - strip..png

Pánský strip, dámský strip a podobná vystoupení, včetně Ladies párty, Divokých Koček a Erotik párty zajistíme kdekoliv po celé ČR.

Kompletní erotický program Vám zajistíme na plesy, diskotéky, motorkářské a autotuningové srazy, podnikové a firemní večírky, soukromé oslavy narozenin, rozlučky se svobodou a na podobné akce.

14.05.2010 10:08:08
dante.strip
Pánský striptýz, Dámský strip, Stripteři, Stripterky, Tanečnice, Lesbi show, Autoerotika, Ladys night, Pánsky strip, Dámský striptýz, Ladies párty.
Objednávky na tel. +420 603 439 185. www.striptyz.majestat.cz
Pánský striptýz, dámský striptýz - striptéři, striptérky, lesbi show, autoerotika, dou strip, Ladys night párty, tanečnice, hostesky, obsluha dívek nahoře bez, Travesti show a další striptýzový program! Pánský strip, dámský strip a podobná vystoupení, včetně Ladies párty, zajistíme kdekoliv po celé ČR. Kompletní erotický program Vám zajistíme na plesy, diskotéky, motorkářské a autotuning srazy, podnikové a firemní večírky, soukromé oslavy narozenin, rozlučky se svobodou a na párty bo barů a klubů.

NÁŠ TIP NA PROGRAM :
Striptéři a pánská striptýzová show Ladies Night Párty !! Více info na stránkách:
Striptérky a dámská striptýzová show Divoké Kočky !! Informace na stránkách:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one